Wild bluzka

Jak to mówią szału nie ma, ale bluzeczka znośna 🙂 Materiał włoska dzianina zakupiony z myślą o spódnicy (60 cm) jednka już w domu po przemyśleniu doszłam do wniosku, że bluzka bardziej mi się przyda na sezon jesień/zima. Oczywiście 60 cm to znacznie za mało na bluzkę ale dzięki śledzeniu blogowych wpisów moich drogich wirtualnych koleżanej już wiedziałam jak zaradzić na taki w sumie drobny probem 🙂 W moich przepastnych szafach znalazł się równie mały kawałek czarnej dzianiny, który teraz świetnie posłużył mi za plecy bluzki 🙂

Resztę, tj. rękawki trochę posztukowałam no i wyszło takie cóś . Model stary z Burdy ze zmodyfikowanym dekoltem. Już szyłam z niego bluzkę  W ramię wszyłam zameczek, coby mi głowa przeszła.

Niestety pora już mocno jesienna dlatego zdjęcia robione   w domu. Ale pochwalę się , że  jestem kobietą pracującą i żadnej pracy się nie boję 🙂 pomijając już fakt, że jaśki widoczne za mną to niedawan moja robota, to i ściany w moim pokoju też własnoręcznnie wymalowałam 🙂 Kolor marzył mi się szary, ale bałam się , że wyjdzie zbyt ciemno, wybrałam farbę o dzwięcznej nazwie „srebrna łyżeczka” . Kolor bardziej wpada w gołębi, żeby nie powiedzieć błękit..Generalnie kończę drobny remoncik w moim domu..Teraz już wiecie co robię jak nie szyję i nie pracuję zawodowo. Odprężam się jako malarz pokojowy 🙂  Polecam każdemu , bo według nie to wielka frajda zrobić coś samemu!

Reklamy

6 thoughts on “Wild bluzka

  1. Osobiście nie lubię wszelkich tkanin w zwierzęce wzorki, ale Tobie bardzo do twarzy w tej bluzeczce, wyglądasz świetnie. Ściany wymalowane profesjonalnie:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s